Relock – Real Estate One Page HTML Template Web Teması

Açıklama

Relock – Creative Gayrimenkul Html Şablonu
Yaratıcı gayrimenkul html şablonu modern ve zarif bir sayfadır. Tasarım, yeni emlak işiniz, kira ve satış araziniz, ticari, endüstriyel ve daha fazlası için oluşturulmuştur. Yakında üç farklı sayfa tasarımı ve daha fazla sayfa geliyor. Herhangi bir emlak ajansı web sitesi sayfası için mükemmeldir.
Emlak Açılış Sayfası HTML Şablonu, modern bir görünümle HTML’de geliştirilen benzersiz bir HTML şablonudur. HTML dosyaları iyi organize edilmiş ve buna göre adlandırılmıştır, bu nedenle özelleştirmek ve güncellemek zahmetsizdir.
Spesifikasyon: 1170 ızgara sistemi
Tamamen katmanlı
Tamamen duyarlı
Eşsiz ve Modern Tasarım
Temiz ve Zarif
Kolay özelleştirilebilir ve düzenlenebilir
Dokümantasyon dosyası Paket İndirme
Ücretsiz Fontfiles Dahil: Relock – Gayrimenkul HTML
Dokümantasyon FileFree Font Kullanıldı: Proxima Nova
Lato
Font Awesomesource & Credits: Icon: Flaticon
Fontawesomesupport:
Dosyayı kullanarak yardıma ihtiyacınız varsa veya özel özelleştirmeye ihtiyacınız varsa lütfen Themeforest profilim aracılığıyla benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bir anınız varsa, lütfen bu öğeyi değerlendirin, çok takdir edeceğim! … Teşekkürler.
Not:
Bu dosyaları düzenlemeden önce yazı tipini sistem yazı tipi klasörünüze indirin. Önizleme dosyasındaki resimler veya maketler ana dosyaya dahil değildir.
** Bu öğeyi derecelendirmeyi unutmayın **

Relock – Real Estate One Page HTML Template Web Teması ; Kurumsal web tasarım görseli, Ev web tasarım görseli, Kira web tasarım görseli, İç Mekan web tasarım görseli, Liste web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-666

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews