React Template Magazine, Blog & Newspaper, News Web Teması

Açıklama

NextPage bir Bootstrap 4+ blog, dergi, gazete React şablonudur. Amazing UI ve UX deneyimine sahip süper hızlı bir duyarlı portföy oluşturmak için gerekli tüm araçlara ve özelliklere sahiptir. 3 Demo ve Blog, Blog-Single, kategori sayfası düzenleri ve modern tasarım tabanlı deriler kendi mükemmel web sitenizi oluşturmanızı sağlar. Pahalı Web geliştirme işleminden kaçınabilir ve NextPage – Blog, Magazine React şablonunu kullanarak tasarım maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.
Özellikler3 Ana Sayfa Sayfaları
7 iç sayfa
Blog Sayfası
Blog Ayrıntıları Sayfası
Kategori sayfası
Hatalı sayfa
HTML5 / CSS 3 Kullanım
Tamamen duyarlı (birden çok cihazda test edilmiştir)
Pixel Mükemmel Tasarım
Düz tasarım stili
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Dahil edilen belgeler
Google yazı tipi
SEO Dostu Kod
Özelleştirmesi kolay
Gazete Makale Şablonu
gazete düzeni
dergi şablonu
dergi makale şablonu
*tepki şablonu
Ve daha fazlası…

React Template Magazine, Blog & Newspaper, News Web Teması ; Tepki web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Yaşam Tarzı web tasarım görseli, Dergi web tasarım görseli, Dergi web tasarım görseli, Şablon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-652

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews