Ratsaan – Creative portfolio template Web Teması

Açıklama

Ratsaan – İş, ajans ve başlangıç ??şirketi için modern bir başlangıç ??ajansı ve kişisel portföy şablonu. Şablonun değiştirmek oldukça basittir. Kullanım formu çalışması, siteden e -posta almanız için kullanışlıdır.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Bootstrap 4, mükemmel ızgara sistemi kullanılarak oluşturulmuştur. Mobile için özelleştirilmiş şablonumuz, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar. Validated HTML CSS Dosyası: Bu şablon% 100 W3C standardı ile uyumludur.
Özelleştirmesi kolay: Bu şablonun istediğiniz gibi özelleştirilmesi kolaydır. VRY Temiz ve İyi Yönlendirilmiş Kod.
Özellikle duyarlı
Keskin ve Temiz Tasarım
HTML5 ve CSS3
Twitter Bootstrap 4.1.2
Google Yazı Tipleri
Çapraz Tarayıcı Uyumlu
İyi belgelenmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
AJAX İletişim Formu Çalışma
Özel yazı tipi
Font harika simge

Ratsaan – Creative portfolio template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Geliştirici web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1090

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews