Rasalina – Personal Portfolio HTML5 Template Web Teması

Açıklama

** Rasalina – Kişisel Portföy HTML5 Şablonu **
Rasalina Portfolio Landing HTML şablonu, en son teknolojiye dayanan yaratıcı ve benzersiz bir tasarımdır. Tüm dosyalar açıkça organize edilmiştir, bunları kullanmanın ve düzenlemenin kolay olacağına inanıyoruz. Bu şablon iyi organize edilmiş ve özelleştirilmesi çok kolay. Kullanımı ve gezinmesi de kolaydır. Masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, mobil veya herhangi bir cihazla uyumludur. Rasalina minimal ve temiz bir tasarımdır, işletmenize profesyonel bir görünüm verecektir. Portföy, portföy açılış sayfası, portföy açılış şablonu, portföy şablonu, portföy deposu, portföy şablonu, portfolio web sitesi, temiz portfolio iniş, yaratıcı portfolyo açılış sayfası ve modern Portföy Landing.
Bu son derece özelleştirilebilir ve tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik ve Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Rasalina teması her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Rasalina, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
2+ ev sayfası
Işık Anf Koyu Versiyon.
SASS CSS
2+ blog stilleri
9+ Sayfa Şablonları
Çalışma İletişim Formu
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Rasalina – Personal Portfolio HTML5 Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Sanatçı web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Marka web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-857

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews