Quara – Responsive Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Quara, duyarlı çok amaçlı bir şablondur. Şablon duyarlıdır, böylece mobil/tablet cihazlarında da görüntüleyebilirsiniz ve bu cihazlarda çok güzel görünüyor.
Quara retina hazırdır, yani yüksek çözünürlüklü cihazlarda harika ve çok keskin görünmektedir.
Quara, en son Bootstrap v5.1.1 kullanılarak inşa edilen çok amaçlı bir HTML şablonudur. HTML5, SCSS, CSS3 ve JQuery. Tamamen duyarlıdır ve şablon için birden fazla varyasyona sahiptir. Esnek tasarımı, iş, kurumsal, başlangıç, yaratıcı ajans, özgeçmiş, bir sayfa vb. İçin mükemmel bir web sitesi oluşturulmasına izin verir. Kod süper temiz, tamamen optimize edilmiş ve herhangi bir geliştiricinin kolayca özelleştirmesini sağlar.
Özellikler: Modern Tasarım
Temiz Tasarım
Duyarlı Düzen
Bootstrap v5.1.1.
SCSS dosyaları dahil
Malzeme Tasarım Simgeleri
Çalışma İletişim Formu
Retina Desteklendi
W3C Geçerli İşaretleme
Video Modal
Google Web Yazı Tipleri
HTML 5 ve SCSS İşaretlemesi
İyi yorumlanmış kod
İyi belgelenmiş
Özelleştirmesi kolay
Ve daha fazlası…..

Quara – Responsive Landing Page Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Öğle Yemeği web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Başlatmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1250

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews