Puik – Minimal eCommerce HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Puik-Temiz, Minimal E-Ticaret HTML5 Şablonu
Puik, e-ticaret web siteleri için uygundur. Size özelleştirmede en iyi seçimleri sunmak için ana sayfa, ürün sayfası için birden fazla düzen ekledik. Puik sadece bir HTML şablonu değil, her türlü web sitesi için PUIK geliştirmek için bir planımız vardı: iş, yaratıcı, haber, kurumsal
Puik, 06 benzersiz ev demosuna sahip güzel bir e -ticaret HTML5 şablonudur. Temiz, modaya uygun ve modern bir tasarımın gerçekleştirilmesini sağlamak için her ve her demoyu dikkatlice hazırladık. Harika tasarım ve güçlü özellikler Inverge’i karşı konulmaz hale getirir. Aşağıda gördüğünüz şey tam teşekküllü demolar ve çeşitli demolardan gelen özellikler birleştirilebilir.
Puik son derece özelleştirilebilir bir kod sunar. Kod kalitesi boyunca korunur ve şablon paketinin herhangi bir yönünü değiştirme ve web sitenizin tasarımını buna göre geliştirmek için kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Tek yapmanız gereken ellerinizi Puik Şablon Paketine almak ve kullanmaya başlamaktır.
Kullanımı kolay, harika ve güçlü. Bunlar Puik hakkında konuştuğumuz kelimeler. Kodlama bilgisi olmadan web sitenizi bir çırpıda oluşturabilirsiniz. Şimdilik almaya hazır mısınız?
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Puik teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Puik, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
6+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
31+ toplam sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Puik – Minimal eCommerce HTML5 Template Web Teması ; Kitap web tasarım görseli, Noel web tasarım görseli, Giyim web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Moda web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-879

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews