Prista – Medical App Landing Page HTML Template Web Teması

Açıklama

Prista, her türlü tıbbi mobil uygulama, başlangıç ??uygulamaları, çeşitli işletmeler için bir çağrı cihazı web sitesi için uygun bir premium çok amaçlı HTML yazılım uygulaması açılış sayfası şablonudur. Bu tasarım, diğer işler için de uygundur, sadece kullanmayı istediğiniz herhangi bir işletmeye uyum sağlayabileceği görüntüleri ve metni değiştirerek de uygundur.
Uygun endüstri araştırmaları ile oluşturulan özellikler
Ödüllü Tasarım Kalitesi
Modern, esnek ve özelleştirilebilir
3 farklı geniş ev sayfası
Tamamen sıvı duyarlı
Duyarlı Bootstrap 5 Düzenleri
Pixel mükemmel% 100 düz grafikler
Minimal ve temiz kullanıcı arayüzü
Retina Hazır Grafikler
ve çok fazla Moriall sayfa01_home
02_Home
03_home
04_blog
05_blog PostDesign Sourcesshutterstock
Font harika
Google FontSlelece Note Tasarımda kullanılan resimler yalnızca önizleme amacına yöneliktir ve son indirme dosyasına dahil edilmez.

Prista – Medical App Landing Page HTML Template Web Teması ; Android web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Sağlık web tasarım görseli, İos web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Pazarlama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1191

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews