Pringo – Digital Marketing Bootstrap 5 Template Web Teması

Açıklama

Dijital pazarlama ajansınız için çarpıcı bir web varlığı ile internette işleri hızlandırmaya hazırsanız ve sofistike bir web şablonu arıyorsanız, Pringo doğru seçim olacaktır. Çevrimiçi olarak başlamanıza yardımcı olacak doğru güzellik demetine sahip güçlü bir dijital ajans web sitesi şablonudur. Bu etkileyici tek sayfalık bootstrap 5 şablonu, dikkatlerini çekmek için tüm site ziyaretçilerinizi çarpıcı bir kahraman bölümü ile ağırlıyor. Bu şablonun görünümü temiz ve muhteşemdir, bu da kalabalıktan öne çıkmanıza ve dijital pazarlama ajansınızla yeni başarılar elde etmenize yardımcı olacaktır.
Bootstrap 5 çerçevesinin en son sürümüne dayanan Pringo, bir dijital pazarlama ajansı için ideal tüm temel web sayfalarıyla birlikte gelir. İç sayfalar arasında hizmetler sayfası, vaka çalışmaları sayfası, blog sayfası, sayfa, SSS sayfası, 404 sayfası, iletişim sayfası vb. Ana sayfada hizmetlerinizi, çalışma sürecinizi, ekip üyelerinizi, SSS’leri, mutlu müşterilerden gelen referanslar, blog yayınlarından alıntılar vb.
Hepsi bu değil, şablonun diğer birkaç önemli özelliği yaratıcı ve modern tasarım, simge yazı tipi (fonttawesome, simge yazı tipi), Google yazı tipleri, W3C onaylanmış kod, referanslar, pürüzsüz animasyonlar, çapraz tarayıcı desteği ve işlevsel bir iletişim formudur.
Muhteşem ve profesyonel bir görünüm kombinasyonu ile olağanüstü web sitesi özelliklerini kaçırmayın. Bugün Pringo’yu deneyin ve harika bir dijital pazarlama web sitesi oluşturun. Size kolaylık sağlamak için, zaman zaman ücretsiz güncellemeler sunulacaktır. Ayrıca, özel satış sonrası desteğimizden yararlanacaksınız.
Ana Özellikler Listesi: Bootstrap 5.2.3 ile Oluştur
1 ana sayfa
1 benzersiz başlık stili
8+ HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Simge yazı tipi (Fontawesome & Icofont simgeleri)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
İndirilebilir dosyaya hiçbir konsol hatası dahil değildir

Pringo – Digital Marketing Bootstrap 5 Template Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Modern web tasarım görseli, Optimizasyon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1196

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews