Polio – Creative Digital Agency HTML Template Web Teması

Açıklama

Çocuk felci – yaratıcı dijital ajans html şablonu
Çocuk felci, dijital ajans, stüdyo, portföy, tasarımcı vb. İçin şık ve modern görünmesini sağlayan basit bir renge sahip temiz ve minimal bir şablondur. Hizmetlerinizi tanıtmak için kullanılabilir, bazı özelliklere sahiptir, Proje kalabalıktan öne çıkıyor. Zamanınızı ve paranızı kolaylaştırmak için optimize edilmiştir. Sitenizin kolay ve hızlı çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak iyi belgelenmiştir. İş ihtiyaçlarınıza uymayı çok kolay özelleştirebilirsiniz. Şablonumu beğendiyseniz, lütfen 5 yıldız değerlendirin. Benim için çok yararlı. Umarız beğenirsin!
Çocuk felci taze ve temiz tasarım duyarlı bir şablondur. Bu, Photoshop’ta basit ve güzel bir görünümle tasarlanmış tasarlanmış bir web sitesi şablonudur. PSD dosyaları iyi organize edilmiş ve buna göre adlandırılmıştır, bu nedenle tasarımların tümünü değiştirmek zahmetsizdir. Şablon dosyaları 1170 piksel genişliğinde oluşturulmuştur. Tüm büyük tarayıcılar, tabletler ve telefonlarda mükemmel görünüyor. Sadece seçtiğiniz en iyi şablonu alın, metni değiştirin ve resimlerinizi ekleyin! .. Umarım beğenirsiniz. 24 × 7 destek mevcuttu.
Spesifikasyon: 1170 ızgara sistemi
Tamamen katmanlı
Tamamen duyarlı
Eşsiz ve Modern Tasarım
Temiz ve Zarif
Kolay özelleştirilebilir ve düzenlenebilir
Dokümantasyon dosyası Paket İndirme
Ücretsiz Fontfiles Dahil: Polio – Yaratıcı Dijital Ajans HTML
Dokümantasyon FileFree Font Kullanıldı: Nunito
Lato
Font Awesomesource & Credits: Icon: Flaticon
Fontawesomesupport:
Dosyayı kullanarak yardıma ihtiyacınız varsa veya özel özelleştirmeye ihtiyacınız varsa lütfen Themeforest profilim aracılığıyla benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bir anınız varsa, lütfen bu öğeyi değerlendirin, çok takdir edeceğim! … Teşekkürler.
Not:
Bu dosyaları düzenlemeden önce yazı tipini sistem yazı tipi klasörünüze indirin. Önizleme dosyasındaki resimler veya maketler ana dosyaya dahil değildir.
Bu öğeyi derecelendirmeyi unutmayın

Polio – Creative Digital Agency HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Kripto web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-664

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews