Pixila – Creative Multipurpose HTML Template Web Teması

Açıklama

Pixilais Dijital stüdyo, SEO, Ajans, Pazarlama, Danışmanlık, Başlangıç, Sass App Landing ve ilgili herhangi bir işletme web sitesi için mükemmel uygun olan modern bir HTML5 şablonu. Amaç odaklı bir tasarıma, duyarlı düzen ve farklı ev sayfaları, blog düzenleri, galeriler, hizmetler ve fiyatlandırma tabloları gibi özel özelliklere sahiptir.
Bu şablon, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 13+ HTML sayfası dikkatle tasarlanmış bloklara sahip 04 farklı ana sayfa demosu içerir.
Şablon Özellikleri 04 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
SCS’ler dahil
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 5 ile inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Pixila – Creative Multipurpose HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1135

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews