Pixen – Printing Services Company React Template Web Teması

Açıklama

** Pixen – Baskı Hizmetleri Şirketi React Şablonu **
Pixen, kartpostallar, kartvizitler, posterler, afişler, hediye kartları, el ilanları, reklam panosu ve diğer tüm baskı hizmetleri, şirket web siteleri için temiz, yaratıcı, benzersiz bir şablondur. Ayrıca, kod boyunca size rehberlik etmek için bir dokümantasyon klasörü ekledik. Umarım her şeyi kapsadım ama bilmek istediğiniz bir şey varsa, o zaman yardım etmekten mutluluk duyuyorum .. Her bölüm, hizmet şirketi işini temizlemek için benzersiz bir yaratıcıdır. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda test edilmiştir.
Bu son derece özelleştirilebilir ve tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik ve Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Bu son derece özelleştirilebilir – tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik – Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Pixen teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Kaygan ve Bootstrap kaydırıcısı: Kaygan kaydırıcı ile kolayca farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturun.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Zibber, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Tam Özellikler Listreact JS
JQuery olmadan Reactjs
Bootstrap 5.x üzerinde logo kaydırıcı entegrasyonu
% 100 duyarlı
2+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
15+ Sayfa Şablonları
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Pixen – Printing Services Company React Template Web Teması ; Kopyalama web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Tasarım web tasarım görseli, Stüdyo web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarım görseli, Çevrimiçi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-856

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews