Piohost – Domain and Web Hosting HTML5 Template Web Teması

Açıklama

** Piohost – Etki Alanı ve Web Barındırma HTML5 Şablonu **
Piohost temiz, modern bir alan ve web barındırma HTML şablonudur. Bu HTML, herhangi bir etki alanı barındırma, web barındırma, bulut barındırma, teknoloji, başlangıç ??tabanlı iş şablonları için uygundur. W3C validasyonlu en son Bootstrap 4.x, HTML5, JQuery ve CSS3 kullanılarak tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli çok amaçlı demolar ve birçok yerleşik harika iç sayfalarla birlikte gelir. % 100 duyarlıdır, bu yüzden tüm akıllı cihazlarda (akıllı telefonlar, tablet, PC’ler ve masaüstleri) güzel çalışacaktır. Ayrıca iyi belgelenmiş ve temiz kodlanmıştır, bu yüzden herkes onu kolayca değiştirebilir ..
Bu son derece özelleştirilebilir – tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik – Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 4.x Framework: Bootstrap, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Piohost teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Piohost, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 4.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
2+ blog stilleri
19+ Sayfa Şablonları
Çalışma İletişim Formu
Randevu seçeneği
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Piohost – Domain and Web Hosting HTML5 Template Web Teması ; Barındırma web tasarım görseli, Ağ web tasarım görseli, Ağ web tasarım görseli, Barındırma web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML

Ürün Kodu

VSTHM11-1379

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews