Patshala – Education HTML Template with Page Build Web Teması

Açıklama

Patshala-Page Builder ile eğitim html şablonu modern ve yeni moda bir HTML şablonudur. Patshala eğitim ve e -ticaret web siteleri için uzmanlaşmıştır. Bu HTML şablonunu üniversite, üniversite, lise, anaokulu, koçluk merkezi, eğitim danışmanlığı vb. İçin kullanabilirsiniz. Demoyu ziyaret ederken, seçeneklerin ve özelliklerin kusursuz tasarımını ve ideal yerleştirilmesini fark edeceksiniz. Bu süper yumuşak web sitesi şablonunu kurmak umarım sizin için çığır açan bir karar olacaktır.
Ana Özellikler Listesi: 01 Ana Sayfa Sayfaları
Toplam 17+ HTML sayfası
HTML5 ve CSS3
Swiper kaydırıcı kullanımı
Google yazı tipi
Tamamen duyarlı
Birden çok cihazla test edildi
Bootstrap v5.2.1
Güzel ve eşsiz tasarım
Temiz İşaretleme
W3 İşaretlemeyi Doğrula
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
Duyarlı Düzen
Firefox, Safari, Chrome, Vivaldi, Internet Explorer 9+ gibi tüm büyük tarayıcılar için tamamen uyumlu

Patshala – Education HTML Template with Page Build Web Teması ; Akademik web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Kurucu web tasarım görseli, Sınıf web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Etkinlik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1241

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews