Paso – IT Solutions & Tech Services HTML Template Web Teması

Açıklama

Bunun için SaaS, Teknoloji ve Dijital Pazarlama Ajansı web sitesi
3 demo, bootstrap 5.x & sass + rtl dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Paso, başlangıç ??ve teknoloji hizmetleri web sitesi için duyarlı bir modern HTML şablonudur. Premium ve her türlü mobil, sekme, dizüstü bilgisayar ve masaüstü cihazlarla tamamen uyumludur. Bootstrap 5.x ve Sass üzerine inşa edilmiştir. Şablon W3 geçerlidir ve Retina Hazır Kullanıcı Merkezli Tasarım Düzeni içerir.
Şablon, BT tabanlı dijital uygulamalar ve hizmetler sunan işletmeler ve teknoloji odaklı ajanslar için uygundur. Bu şablon yeni başlayanlar, BT çözümleri sağlayıcıları, yazılım hizmetleri, iş girişimleri, AI girişimleri, veri bilimi girişimleri ve diğer iş ajansları için uygundur.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Paso – IT Solutions & Tech Services HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Analitik web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Bt web tasarım görseli, Şirket web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-845

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews