Oxybuild – React Construction Template with Next J Web Teması

Açıklama

OxyBuild – React JS İnşaat Şirketi web sitesi şablonuyla, profesyonel olarak yapılmış bir web sitesi kolayca oluşturabilirsiniz. Bu şablon, 01 ana sayfa stiline sahip bir tabloya 18 sayfadan fazla sayfaya sahiptir ve göz alıcı bir ana sayfayı büyük bir slayt gösterisi ile entegre eder. Slayt gösterisi muhteşem görüntüler ve pürüzsüz metin geçişleri ile muhteşem görünüyor.
Ancak, bu şablon hafif, ancak güçlü ve modern, duyarlı bir web sitesi şablonudur. Bir sonraki JS çerçevesinin en son sürümüyle oluşturulan her şey, web sitenizin tüm cihazlarda eşit derecede iyi performans göstermesi için duyarlı teknoloji ile yapılır. Ayrıca, OxyBuild tüm modern web tarayıcılarıyla uyumludur.
Ayrıca, bu şablon mükemmel bir stil ve madde dengesidir. Swiper kaydırıcı, iyi iletişim kod, temiz ve temiz web tasarımı, Google yazı tipleri, W3C onaylanmış kod ve size iyi gelecek olan kullanışlı özellik ve işlevselliklere sahiptir.
Genel olarak, OxyBuild, daha fazla potansiyel müşterinin dikkatini çekmenize ve dikkatini çekmenize yardımcı olan çok yönlü bir çözümdür. Bu mükemmel web şablonuyla çalışmalarınızı ve projelerinizi profesyonelce sergileyin. Herhangi bir zorluk olması durumunda, mükemmel müşteri desteği sağlayacağız. Ayrıca, satın alma işleminizden sonra ücretsiz güncellemeler sunulacaktır. Yani, yakında Oxybuild satın alın ve bir atılım yapın.
OxyBuild’in Özellik Listesi:-React Platformunda Build (v18.2.2)
React NextJs Framework (v13.1.1)
Bootstrap ızgarası
Sass ile yapılmış (v1.49.8)
Kaydırıcı kaydırıcı
Reaksiyon simgeleri
Sonraki JS Statik İhracat
Düğüm Dosyası Sistemi
Markdown (v8.0.0)
JQuery bağımlılığı yok
Google Yazı Tipleri
Temiz Kod
Tamamen duyarlı
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Hız optimize edilmiş
Premium Destek Hizmeti
Ve daha fazlası!

Oxybuild – React Construction Template with Next J Web Teması ; Mimar web tasarım görseli, Mimari web tasarım görseli, Kurucu web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Yapı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-695

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews