Osta – Multi-Purpose Blog HTML Template Web Teması

Açıklama

Life Style, Moda, İç, Seyahat ve Yemek Blog Web Sitesi için
5+ niş varyasyonlar, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Osta, yaşam tarzı, moda, iç, seyahat ve gıda blogu web sitesi için modern bir HTML şablonudur. Şablon, diğer birçok iç sayfaya sahip 5+ niş varyasyon tasarımı sunuyor. Windows, Mac, iOS, Android vb. Dahil her türlü ekran ve cihazda güzel çarpıcı görünüyor.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımlarının ve özelleştirmenin nihai ihtiyaçlara göre yapılmasına yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 5+ niş varyasyonlar + yakında ekleniyor
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
MailChimp Abonelikleri
Herhangi bir cihazda duyarlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
** Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Osta – Multi-Purpose Blog HTML Template Web Teması ; Adsense web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Haberler web tasarım görseli, Bloglama web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Yiyecek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1172

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews