Orabel | Creative Photography Portfolio Web Teması

Açıklama

Genel bakış
Orabel, HTML5, CSS3 ve JQuery ile inşa edilmiş% 100 duyarlı, modern ve temiz premium bir şablondur. Fotoğrafçılar, mimari, iç tasarım veya portföyle ilgili herhangi bir proje için uygun olabilir. Orabel’in yardımıyla portföyünüzü şık ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz.
Özellikle duyarlı
20 HTML sayfası
Yaratıcı, modern, şık ve temiz tasarım.
Etkileyici animasyonlar
Fancybox pop -up görüntüleri ve video
Kaydırıcı kaydırıcı
Çalışma İletişim Formları
Giriş Doğrulama
Geçerli Kod
İyi belgelenmiş
Uwsnotes tarafından hızlı ve dostça destek
Elit bir yazar tarafından tasarlandı: EvathemMarket.
Demoda kullanılan görüntüler lisans kısıtlamaları nedeniyle pakete dahil değildir. Bunların yerini bulanık görüntüler aldı

Orabel | Creative Photography Portfolio Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Tasarım web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, Galeri web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1057

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews