Olux – Creative Personal CV/Resume Portfolio HTML Web Teması

Açıklama

Olux – Yaratıcı Kişisel CV/Özgeçmiş Portföyü HTML Tempate
Olux kolayca özelleştirilebilir, kişisel web siteniz, dijital servis ajansları portföyünüz, şirket portföyü, tasarımcılar vitrini, illüstratörler vitrin, fotoğrafçı portföyü, web tasarım işleri, serbest tasarımcılar portföyü ve eserlerini sergilemeleri gereken diğer bir HTML şablonudur.
Olux bir çerçeve olarak inşa edilmiştir. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. Olux Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey Youxd dosyası için optimize edildi: Olux Indoundmain FeaturesHtml5 ve CSS3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
2 Ana Sayfa
2 portföy sayfası
Paralaks efekti
& daha fazla…

Olux – Creative Personal CV/Resume Portfolio HTML Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Kart web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Müfredat web tasarım görseli, Vites web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1341

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews