Oftop – Single Property Real Estate HTML Template Web Teması

Açıklama

Gayrimenkul için, mülk listesi web sitesi
3 demo, bootstrap 5.x & sass + rtl dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Oftop, tek mülkiyet gayrimenkul listesi ve promosyonlar web sitesi için yaratıcı, temiz bir HTML şablonudur. Şablon, tek bir gayrimenkul listeleri çevrimiçi yayınlamak ve tanıtmak için herhangi bir emlak acentesi, emlak komisyoncusu, emlak uzmanları, kiralama uzmanları, kiralama sağlayıcıları, daire/mülk sahipleri, kurumsal emlak sağlayıcıları vb. Tarafından kullanılabilir.
Şablon RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web siteleri için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Oftop – Single Property Real Estate HTML Template Web Teması ; Apartman web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Ev web tasarım görseli, Ev web tasarım görseli, Kira web tasarım görseli, Liste web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-779

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews