Nutras – Fitness & Nutrition Bootstrap 5 Template Web Teması

Açıklama

Nutras – Fitness & Nutrition Bootstrap 5 şablonu, beslenme ve fitness danışmanlığı hizmetleri sunan herkes için mükemmel bir uyum olacaktır. Kendi web sitelerini başlatmayı düşünen fitness ve beslenme danışmanlığı firma sahipleri için en uygun çok yönlü ve umut verici bir web şablonudur. Tasarım ve çok sayıda modern özellik ile, artık projenizi internette çok daha hızlı başlatabilirsiniz.
Bu muhteşem web tasarım aracı, onu ziyaret eden herkesi etkileyecek ve size bir dizi temel unsur sunan ve sizi sıfırdan yeni bir sayfanın lansmanına başlamanızı önleyecek bir çatlak web tasarımı sunuyor. Ana sayfa, sayfa, tüm kurslar sayfası, öğrenci sayfası, eğitmenlerin sayfası, iletişim sayfası ve hatta bir blog sayfası gibi 24+ HTML web sayfası ile birlikte geliyor! Böylece, tam olarak sıralanmış bir çevrimiçi alana sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
Ana sayfada, ziyaretçilerinizi pürüzsüz metin ve görüntü animasyonları ile büyük bir slayt gösterisi ile ağırlayarak ziyaretçilere sunduklarınızın önemli noktalarını verebilirsiniz. Ziyaretçilerinizin dikkatine odaklanacak ve anında harekete geçmeleri için onları ele alacak. Ayrıca bölümler, kurslar bölümü, bölüm, referans bölümü, blog bölümü vb.
Tüm cihazların ziyaretçileri, fitness ve beslenme için bu özel Bootstrap 5 şablonu tarafından sunulan mükemmel yanıt verme ve çapraz tarayıcı uyumluluğu sayesinde sitenizde sorunsuz bir tarama deneyimine sahip olacaklar. Nutras kitinde Ajax Çalışma İletişim Formu, Google Fonts, Font Awesome 4, W3 Doğrulama İşaretlemesi, Temiz Kod, Kuyu Belgeleri vb.
Bu olağanüstü ve çok yönlü fitness ve beslenme html şablonuna göz atın ve gereksinimlerinize göre iyi işlevsel bir web sitesi oluşturun.
Ana Özellikler Listesi: Bootstrap 5.2.2 ile Oluştur
24+ HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Simge yazı tipi (Fontawesome & Ionicon)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
İndirilebilir dosyaya konsol hatası dahil edilmemiştir

Nutras – Fitness & Nutrition Bootstrap 5 Template Web Teması ; Diyet web tasarım görseli, Diyet web tasarım görseli, Plan web tasarım görseli, Diyetisyen web tasarım görseli, Fitness web tasarım görseli, Yiyecek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1228

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews