Nody React – React Js Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Nody React JS çok amaçlı bir Bootstrap 4 açılış sayfası şablonudur. Başlangıç, iş, uygulama, saaS, pazarlama, ajans, iş vb. İçin mükemmel bir HTML şablonudur. Tamamen duyarlıdır ve Bootstrap v4.6.0 ile inşa edilmiştir. Kullanıcılar sitenizi sevecektir, çünkü onlara benzersiz bir kullanıcı deneyimi (UX), temiz, modern ve güzel tasarım sağlar. İhtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebileceksiniz.
Özellikler: Twitter Bootstrap 4.6.0’a göre
React JS ile Oluştur
6+ farklı ev sayfası
SCSS Desteği
2 farklı varyasyon
Işık ve Karanlık Destek
HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş
Yazı tipi simgeleri
Google Yazı Tipleri
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
Çalışma İletişim Formu
Temiz Kod
Modern dizayn
Ve çok daha fazlası… lütfen unutmayın: Bu öğe statik HTML5 şablonudur, bu bir WordPress teması değildir. Görüntüler sadece demo amacıyla, indirme dosyalarına dahil değildir.

Nody React – React Js Landing Page Template Web Teması ; Tepki web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Blog web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1251

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews