Nilam – Domain For Sell & Auction Next.js template Web Teması

Açıklama

Nilam, profesyonel ve minimal görünümlü bir reaksiyon, NextJS, TypeScript alan satışı ve Tailwind CSS çerçevesi ile yapılan alan açık artırma şablonudur. Nilam, nodEmailer ve Google SMTP ile çalışma iletişim formları ile yapılır, böylece Nilam’ı doğrudan herhangi bir ekstra işlevsellik olmadan park etmek veya satmak için kullanabilirsiniz. Tüm cihazlar için duyarlıdır ve temiz bir görünüm ve his, şık ve modern trend ile tasarlanmıştır. Tonlarca bölüm, özelleştirme seçeneği ve birçok amaç için özellik içeren altı benzersiz düzen ile birlikte gelir.
Ana Özellikler 6 Farklı Mizanpler
Gerçek zamanlı doğrulama ile dinamik temas formları ve onaylama
React, NextJs, TypeScript, TailWindcss ile Yap
Simgeler Yazı Tipleri
Tüm cihazlar için duyarlı
Temiz ve Minimal Tasarım
SEO dostu kodlar
W3C Geçerli Kodlar
Dokümantasyon Dosyası Dahil Dahil: Bu, herhangi bir alan adını park etmek için kullanabileceğiniz React, NextJs, TypeScript ve Tailwind CSS ile yapılmış tam özellikli bir şablondur.
Not: Tüm resimler yalnızca önizleme amaçlıdır ve satın alma paketine dahil değildir.

Nilam – Domain For Sell & Auction Next.js template Web Teması ; Açık Arttırma web tasarım görseli, İhtisas web tasarım görseli, İhtisas web tasarım görseli, Değerlendirme web tasarım görseli, Komisyoncu web tasarım görseli, Otopark web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

JS

Ürün Kodu

VSTHM11-615

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews