NFT Marketplace React Js Template Web Teması

Açıklama

N.B: Bir WordPress teması değil, React JS şablonu.
“ANFTIZ”-tam teşekküllü bir NFT veya Dijital Varlıklar Marketplace web sitesi JS şablonu React. NFTS, Fungy Jetons, Dijital Sanatlar, Dijital Müzik ve Marketplace web sitelerinde her türlü dijital varlık satmak için uygundur. Bu web sitesi üzerinden NFT’ler veya dijital varlıklar oluşturabilir, satabilir ve toplayabilirsiniz. En son teknoloji ile kodlanmış daha iyi UX ve modern özelliklerle güzel bir şekilde tasarlanmıştır. “Anftiz” in kullanıcı dostu arayüz işlevselliği, insanların NFT ile ayrıntılı olarak tanışmalarını ve amaçlarından birinden satın almalarını sağlar. Herkes, kripto para birimleri (BSC, Matic, Ethereum tabanlı) aracılığıyla dijital varlıkları veya sanatları kolayca toplayabilir, satabilir ve satın alabilir. “Anftiz” modern görünümünün ve hissinin benzersizliği, işinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

NFT Marketplace React Js Template Web Teması ; Bitcoin web tasarım görseli, Blok Zinciri web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Cryptocollectibles web tasarım görseli, Kripto Para web tasarım görseli, Varlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-810

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews