Muntech – Technology & IT Solutions React Template Web Teması

Açıklama

MunTech, ajans, uygulamalar, SaaS & yazılımı, yeni başlayanlar, BT çözümleri ve herhangi bir işletme web sitesi ile ilgili hizmet şirketleri için mükemmel bir şekilde uygun olan modern React Next şablonudur.
Şablon Özellikleri 07 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
React üzerine inşa edilmiş
+JQuery bağımlılığı yok
+ES6+
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Muntech – Technology & IT Solutions React Template Web Teması ; Yaratık web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Teknoloji web tasarım görseli, Hizmetçi web tasarım görseli, İnternet Teknolojileri Çözümleri web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-722

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews