Munfirm – Organic Food Store HTML Template Web Teması

Açıklama

Munfirm tamamen duyarlı, tarım ve organik gıda HTML5 şablonudur ve tarım, meyve ve sebze, arıcılık, süt çiftliği, organik gıda, beyaz ve daha fazlası için harika bir tasarım fikridir. Hizmetinizin veya işletmenizin potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmesi gerekebilecek beş zarif görünümlü ev varyasyonu ve diğer tüm temel dahili sayfalarla birlikte gelir. Bu şablon kolayca özelleştirilebilir, tamamen duyarlıdır ve tüm modern tarayıcı ve cihazları destekler.
Şablon Özellikleri02 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
SCS’ler dahil
Tamamen duyarlı
Çalışma PHP Ajax İletişim Formu
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Munfirm – Organic Food Store HTML Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, Yiyecek web tasarım görseli, Yemek Marketi web tasarım görseli, Gıda Ürünleri web tasarım görseli, Bakkal web tasarım görseli, Sağlıklı Yiyecek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-640

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews