MultiPro | Multi-Purpose ECommerce PSD Template Web Teması

Açıklama

Multipro | Çok amaçlı PSD şablonu, çok çeşitli tasarım ve web projeleri için yapılan PSD şablonlarının yaratıcı çok amaçlı bir tasarım paketidir. Multipro, yaratıcı kurumsal, şirket, organizasyon, topluluk, şirket profili, kişisel portföy, haber / dergi, yaratıcı blog, galeri fotoğrafı, moda, seyahat, ajans, destek sitesi ve çok daha fazlası için mükemmel bir tasarım fikridir.
Multipro, yaratıcı bir modern, zarif ve çok amaçlı PSD şablonudur. Multipro PSD şablonu tasarımcılar ve geliştiriciler için tasarlanmıştır ve modern tasarım trendleri, renk taze ve dinamik, yaratıcı + detay düzenleri ve süper clear – temiz – temiz – temiz – süper zekice – WordPress, Joomla, diğer sistemler, diğer amaçlar vb. – Zarif! Bu inanılmaz bir seçim olacak!
Multipro, tasarım topluluğunun en iyi tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. Hızlı ve etkili proje uygulaması için özenle geliştirilen ve hazırlanan 83’ten fazla müthiş PSD şablonu ile donatılmış Multipro, projenizi süper taze görünümünüzü güçlendirerek, önümüzdeki yılın UI ve UX tasarımındaki tüm eğilimleri karşılıyor. Ayrıca, bunun özelleştirilmesi çok kolay olacaktır.
Şablon özellikleri83 çarpıcı mükemmel piksel / detay katmanlı PSD’ler.
Themeforest’in en popüler yeni PSD ürünü.
Tüm zamanların en hızlı satan PSD şablonu.
1170px / 320px / 768px ızgara sistemine dayanmaktadır.
09 İnanılmaz alışveriş çok amaçlı.
14 Müthiş Sınırsız Portföy.
10 Great & Clear Blog Düzeni.
77 Süper Premium Tasarım Sayfaları.
22 harika mobil ve tablet tasarımları.
Benzersiz ve modern stil.
Süper açık ve temiz düzen.
Harika ve yaratıcı tasarım.
Kolayca özelleştirilebilir Photoshop dosyaları.
Her sayfa tamamen katmanlı ve uygun adlarla düzenlenmiştir.
Bu PSD şablonu WordPress, Joomla ve diğer sistemlere dönüştürmek için mükemmeldir… yaratıcı kurumsal, şirket, organizasyon, topluluk, şirket profili, kişisel portföy, haber / dergi, yaratıcı blog, galeri fotoğrafı, seyahat, ajans, destek sitesi yapmak için mükemmeldir , Vesaire…
Garip ve benzersiz arayüz, akıcı ve etkileyici.
Piksel mükemmel.
Tamamen özelleştirilebilir.
Ücretsiz Google Yazı Tipleri.
Retina hazır.
Ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler.
Büyük destek.
Dosyaların adını, klasörünü, katmanlarını, gruplarını bulmak kolaydır.
Ve daha fazlası… kaynak ve kredi
Görüntüler / Mockup / vektör / simgeler kullanılır
Biz kullandık.
Not: Tüm görüntüler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır. Şablonun bir parçası değildir ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

MultiPro | Multi-Purpose ECommerce PSD Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-807

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews