Modhu – Beekeeping and Honey HTML Template Web Teması

Açıklama

Modhu – Arı ve Bal Html Şablonu
Modhu, her türlü bal üretimi ve organik gıda mağazası web siteleri için mükemmel modern bir temadır. Güzel bir arıcılık, bal dükkanı ve organik gıda şablonları var. WordPress Honeycomb’un sunduğu en iyi balı hasat edin, bugün modhu olsun!
Modhu bir çerçeve olarak inşa edilmiştir. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. Modhu Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey senin için optimize edildi
Ana özellikler html5 ve css3
PSD Dosyası: Modhu dahil
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
2 Ana Sayfa
2 portföy sayfası
Paralaks efekti
& daha fazla…

Modhu – Beekeeping and Honey HTML Template Web Teması ; Bal Arısı web tasarım görseli, Arıcı web tasarım görseli, Arıcılık web tasarım görseli, Yiyecek web tasarım görseli, Sağlıklı web tasarım görseli, Kovan web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1142

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews