Mobirus – Responsive App Landing Template Web Teması

Açıklama

Mobirus, muhteşem mobil uygulamanızı göstermek için mükemmel temiz ve parlak bir temadır. Bu web sitesi şablonu, uygulamanızın en iyi özelliklerini sergilemenize ve vurgulamanıza ve kullanıcıların uygulamanızı kullanmasını veya satın almasını teşvik etmenize yardımcı olabilir. Tamamen duyarlı düzeni, masaüstü bilgisayarlardan, tabletlerden, akıllı telefondan veya iPhone’dan her türlü cihaza anında uyum sağlar.
Özellikler: Duyarlı Tasarım
Temiz ve Modern Tasarım
Bootstrap v4.0.0-beta.2
Gradyan ve sağlam arka plan
Tek sayfalık şablon
Geçerli HTML5 ve CSS3
Temiz ve iyi yorumlanmış kod
Ücretsiz Google Yazı Tipleri
IE10+, Chrome, Firefox, Safari, Opera
W3C geçerli HTML
3 Ana Sayfa Sürümleri
Fiyatlandırma tabloları
İyi belgelenmiş

Mobirus – Responsive App Landing Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Uygulama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-848

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews