Mito – Bootstrap 5 Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Mito duyarlı bir kullanım kılavuzu olabilir. Kılavuz duyarlıdır, bu nedenle mobil/tablet gadget’ların başında ek olarak okuyabileceksiniz ve kişinin cihazlarında çok kaliteli görünüyor. cihazlar.
MITO, en son Bootstrap v5.1.3’ün kullanımı ile yapılan çok nedenci bir hipermetin işaretleme dil kılavuzu olabilir. HTML5, SCSS ve CSS3 Tamamen duyarlıdır ve kılavuz için birden fazla varyasyona sahiptir. Çok yönlü düzeni, iş, kurumsal, başlangıç, yenilikçi ajans, özgeçmiş, bir sayfa vb. İçin mükemmel bir web sitesi oluşturmaya izin verir. Kod müthiş temiz, tamamen optimize edilmiş ve herhangi bir geliştiricinin basitçe kişiselleştirmesine izin verir.
ÖZELLİKLER:
*Modern dizayn
*Temiz Tasarım
*Duyarlı düzen
*Bootstrap v5.1.3.
*SCSS dosyaları dahil
*Malzeme Tasarım Simgeleri
*Çalışma İletişim Formu
*Retina Desteklendi
*W3C Geçerli İşaretleme
*Video Modal
*Google Web Yazı Tipleri
*HTML 5 ve SCSS İşaretlemesi
*İyi yorumlanmış kod
*İyi belgelenmiş
*Özelleştirmesi kolay
*Ve daha fazlası…..

Mito – Bootstrap 5 Landing Page Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, İniş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-914

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews