Mioca – Handmade Goods eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

MIOCA-El yapımı ürünler e-ticaret HTML şablonu, el yapımı ürünlerinizi çevrimiçi satmak için güçlü ve dikkat çekici bir web alanı oluşturmak için harika bir araçtır. El sanatları ve el yapımı ürünlerden geçimini sağlamak istiyorsanız, mükemmel bir web siteniz olmalıdır. Mağazanıza çevrimiçi olarak ihtiyaç duyduğu platformu vererek, her yerde daha yüksek satışlar için daha fazla müşteri gelecek! MIOCA’yı kullanmak, el yapımı mallar için sofistike bir e-ticaret sitesi oluşturabileceğiniz için hedefinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.
MIOCA, canlı ve büyüleyici bir tasarıma sahip yenilikçi bir HTML şablonudur. Toplam 2 ana sayfa, 6 blog sayfası, 6 mağaza sayfası, 11 ürün sayfası, 6 iç sayfa, vb. İçerir. Bu web tasarımı, Bootstrap5, HTML5, CSS3 ve SASS’a dayalı temiz kod kullanılarak hazırlanmıştır.
Sitenizi ziyaret edenlerin dikkatini çekmek için ana sayfada metin ve görüntülerin düzgün animasyonuyla büyük ve çarpıcı bir kaydırıcı görüntüleyebilirsiniz. Slayt gösterisi bir Swiper kaydırıcısı ile güçlendirilir. Web ziyaretçileri, sitenizin iç sayfalarını mega menüden rahat ve kolay bir şekilde gezebilir. Buna ek olarak, el yapımı ürünlerinizi kumaş, ahşap, seramik, mücevher vb.
Bunun da ötesinde, bu HTML şablonu süper duyarlı ve çapraz tarayıcı uyumludur. Bu özelliklerin bir sonucu olarak, siteniz, platformun yetenekleri tarafından güvenilir bir şekilde desteklendikleri için sorunsuz çeşitli cihazlarda ve tarayıcılarda (Firefox, Safari, Chrome) iyi çalışabilir.
Hepsi bu değil! MIOCA, Google Font, MailChimp Abone Olma Formu, AJAX İletişim Formu, W3C Doğrulama Kodu, Kuyu Belgeleri ve Konsol Hatası Vb. Gibi daha modern ve şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelir.
Peki ne bekliyorsun? Bu profesyonel ve ucuz HTML şablonu ile el yapımı ürünler işinizi bugün çevrimiçi alın. Ayrıca mükemmel düzenli ücretsiz güncellemeler ve onunla birlikte gelen güleryüzlü müşteri hizmetleri alacaksınız!
Ana Özellikler Listesi: Bootstrap 5 ile Oluştur 5
2 ana sayfa
39+ HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Simge yazı tipi (stokikonlar7 ve fontawesome)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Özel destek
Konsol hatası yok

Mioca – Handmade Goods eCommerce HTML Template Web Teması ; Aksesuarlar web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Ürünler web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1229

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews