Medical Marijuana Store Website Template Web Teması

Açıklama

Bitkisel Tıbbi Otlar Mağazası, çeşitli bitkisel ilaçların, tıbbi esrarın veya esrarın, doğal kozmetiklerin ve ilgili ürünlerin bir mağazası veya blogu için modern bir duyarlı şablondur. Ayrıca çay, kahve, organik içecek satmak için de uygundur. Öğe 2 ana sayfa, 2 mağaza sayfası ve ürün kartı, bir alışveriş sepeti, istek listesi ve karşılaştırma listesi ve çok sayıda basit ve sezgisel çok işlevli blok içerir.
Bitkiselist, ürünlerinizi mümkün olan en iyi şekilde sunmaya yardımcı olacak temiz ve şık tasarımı için harika görünüyor. Tüm önemli unsurlar iyi organize edilmiş ve kullanıcı dostudur, böylece bunları sorunsuz bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Şablon, mükemmel niş sitenizi oluşturmak için bir sürü gerekli özellik ile birlikte gelir.
Sayfa ve Düzenli 1
ev 2
Hakkında
Dükkan 1
Mağaza 2
Araba sayfası
Ürün 1
Ürün 2
İstek listesi
Haber 1
Haberler 2
Listeyi karşılaştır
Tek yazı
Single Post 2
SSS
Takım
Kişiler 1
Kişiler 2
404 Tıbbi Bitkilerin Çekirdeği Mağaza Şablonu Modern, Hızlı ve Güçlü Bir Bootstrap 5. Bu çerçeve tarafından elde edilen düzen esnekliği, yeni başlayanlar için bile şablona sığmanıza izin verir.
Çerçeveler ve Kütüphaneler Bootstrap 5
Kaydırma Kütüphanesi’nde Animasyon
Baget kutusu
Kontup JS
CustomSelect
Headroom JS
nouislider
Sweetalert2
Fırtına
Hcstickythe şablonu mükemmel bir şekilde düzenlenir ve yapılandırılır, tüm parçalarını özelleştirmeyi, arka planı ve rengi değiştirmeyi ve küresel tipografiyi yönetmeyi kolaylaştırır. Her düzen sadece bir başlangıç ??noktasıdır – istediğiniz gibi bakmak için stil yapabilirsiniz. CSS dosyalarıyla, şablonun özelleştirmesini basitleştiren ve hızlandıran SASS/SCSS dosyası da alırsınız. HTML kodu temiz ve% 100 geçerlidir ve W3C doğrulayıcı testi için test edilmiştir.
Bootstrap 5 tarafından depolanan bitkisel tıbbi bitkilerin özellikleri
SEO dostu temiz html 5 kod
Tamamen duyarlı düzenler
Tamamen W3C Geçerli Kod
2 ana sayfa içerir
2 mağaza sayfası, 2 ürün sayfası, liste listesi, istek listesi içerir
Modaya uygun renkler ve gradyanlar
PHP komut dosyası işlenebilir iletişim formu içerir
Elements animasyonunu görün ve kaydırıyor
Geliştirici Dostu Kod
Sınırsız yazı tipi simgeleri
Bootstrap UI Hazır
Font Awesome 5 ve Icomoon tarafından sağlanan simgeler
Hafif ve Hızlı
İyi organize edilmiş dosyalar ve klasörler
Tüm modern tarayıcılarla uyumlu
Kullanımı ve özelleştirmesi kolay
Renk körlüğü simülatöründe test edildi
Tasarım WCAG 2’nin gereksinimlerini karşılıyor
Themeforest alıcıları için altı ay müşteri desteği, şu anda WordPress, Joomla, Drupal’a dayanan benzersiz şablonlar geliştirmek için ayrıntılara, esnekliğe ve performansa büyük önem vererek, deneyimli bir HTML kodlayıcı ile işbirliği içinde yetenekli bir tasarımcı tarafından dikkatlice hazırlandığınız Bootstrap şablonu. , Muse ve diğer popüler CM’ler.

Medical Marijuana Store Website Template Web Teması ; Esrar web tasarım görseli, Yoğunlaşmak web tasarım görseli, Cbd web tasarım görseli, İlaç web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS, HTML

Ürün Kodu

VSTHM11-1026

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews