Mechanic HUB – Car Repair HTML Template Web Teması

Açıklama

Mekanik Hub, modern ve iyi görünümlü HTML5 şablonu, otomobil tamircisi ve otomatik tamircisi için mükemmel uygun. Mekanik Hub Şablonu, otomatik tamirci, otomobil tamirhaneleri, otoporya yıkama, garajlar, otomobil mekanikleri, tamirci atölyeler, otomobil resimleri, otomobil merkezleri ve diğer otomobil ve otomobille ilgili hizmetler için üretilmiştir ve her türlü küçük işletme aktivitesi için uygundur. Ayrıca araba servisi MOT, lastikler, fren kiralama, araba kiralama, mekanik merkez, bakım, araç teşhisi, otomatik cam, vücut dükkanları, otomatik denetimler, tamirci, hizmetçi için de uygun. Tasarım çok zarif ve modern ve 1170px ızgarayla özelleştirilmesi çok kolay.
Bu şablon, bizim gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir, ekip, 404 sayfa, fiyatlandırma, filtrelenebilir galeri sayfaları, birden fazla blog düzeni, çevrimiçi mağaza, referans ve SSS sayfası vb. Mekanik merkezi çevrimiçi varlığınız için mükemmel bir seçim olabilir.

Mechanic HUB – Car Repair HTML Template Web Teması ; Oto web tasarım görseli, Merkez web tasarım görseli, Bardak web tasarım görseli, Denetleme web tasarım görseli, Oto web tasarım görseli, Tamirci web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-764

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews