mCard – Material CV/Resume Template Web Teması

Açıklama

Özgeçmiş / CV / Kişisel Portföy / VCARD HTML Şablonu
McARD, tasarımcılar, serbest çalışanlar, geliştiriciler, programcılar, kodlayıcılar veya diğer meslekler için en uygun olanıdır. Yeni müşterileri kazanmanıza yardımcı olacak benzersiz bir web tasarımı ile tamamen duyarlı, tamamen özelleştirilebilir. Bir web varlığı yaratmanıza yardımcı olacak bir sürü harika özelliğe sahiptir. McArt ile kişisel bir web sitesi oluşturmak, kendinizi tanıtmanın ve çalışmalarınızı sergilemenin etkili bir yoludur.
Özgeçmiş, CV, VCARD, Özgeçmiş Şablonu, CV Şablon, VCARD Şablon, Özgeçmiş HTML, HTML Özgeçmiş, Kişisel, Portföy, Programcı Portföyü, Web Geliştirici Portföyü, Programcı Özgeçmiş, Geliştirici Özgeçmişi, Tasarımcı CV, Geliştirici CV, Tasarımcı Özgeçmişi, Tasarımcı CV, Tasarımcı Portföyü, Dijital Kartvizit, Kişisel Web Sitesi, Çevrimiçi Özgeçmiş, Yaratıcı CV, Temiz Vcard, Freelancer, Özgeçmiş Web Sitesi, Profil Özgeçmiş, Minimal, Minimal Özgeçmiş, Minimal VCARD, Creation, Modern, Temiz, Çevrimiçi CV, Yaratıcı Portföy, Tasarımcı, Geliştirici , profesyonel, sanatçı, fotoğrafçı

mCard – Material CV/Resume Template Web Teması ; Kişisel web tasarım görseli, Bir Sayfa web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Malzeme web tasarım görseli, Vcard web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1097

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews