Lukas – Car Parts Store eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Lukas, otomobil, araba satıcısı, araba kiralama, araba atölyesi, otomobil aksesuarları ve her türlü araç mağazası satmak için uygun bir genişleme e -ticaret sitesi için olağanüstü bir modern HTML şablonudur.
Özellikle, bu çarpıcı şablonu, ilgili endüstri ve e -ticaret sitesinin geleceğinin akıllı beklentisiyle ilgili uzun araştırmalardan sonra geliştirdik.
Bununla birlikte, Lukas Bootstrap 5.2.1, HTML5, SASS & W3C onaylanmış kod ile hazırlanmıştır. Lukas, önceden hazırlanmış 3 ana sayfa, 3 mağaza sayfası, 4 blog sayfası, 8 sayfa sizin için bir araya getiriyor.
Ayrıca, bu tam esnek şablonda bir seferde çapraz tarayıcı desteği ve% 100 duyarlı düzen vardır ve Font Awesome Icon, Google Yazı Tipi, Google Harita, Standart Belgeler ve bu birinci sınıf HTML şablonunda konsol hatası alacaksınız. Umarım akıllı e -ticaret işinizi büyütmek için mükemmel bir araç olacaktır.
Ana Özellikler Listesi: Toplam 17+ HTML sayfası
3 Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Çalışma İletişim Formu
SASS (SCSS) Dosyası Dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Yaratıcı tasarım
CSS3 animasyonları
SEO optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap 5.2.1 ile güçlendirilmiş
Kullanılmış Fontawesome Simge Yazı Tipleri
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Lukas – Car Parts Store eCommerce HTML Template Web Teması ; Aksesuarlar web tasarım görseli, Oto web tasarım görseli, Otomobil web tasarım görseli, Bisiklet web tasarım görseli, Bisiklet web tasarım görseli, Bootstrap web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1206

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews