Lezar – Beauty Salon & Spa HTML Template Web Teması

Açıklama

Lezar, kuaför salonları, sağlıklı yaşam merkezleri, yoga/meditasyon sınıfları ve diğer tüm sağlık hizmetleri için el yapımı bir güzellik salonu şablonudur. Bu şablon kolayca özelleştirilebilir, tamamen duyarlıdır ve tüm modern tarayıcı ve cihazı destekler.
Şablon Özellikleri02 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
Sass dahil
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Lezar – Beauty Salon & Spa HTML Template Web Teması ; Güzellik Salonu web tasarım görseli, Güzellik Salonu web tasarım görseli, Kuaför web tasarım görseli, Makyaj Yapmak web tasarım görseli, Çivi web tasarım görseli, Salon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-847

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews