Levonic – Bootstrap 5 Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Levonic, 6 ana sayfa varyasyonları ile birlikte gelen duyarlı hızlı ve kolay özelleştirilebilir modern başlangıç ??açılış sayfası şablonudur. Tamamen duyarlıdır ve Bootstrap v5.0.0 ile inşa edilmiştir. Kullanıcılar sitenizi sevecektir, çünkü onlara benzersiz bir kullanıcı deneyimi (UX), temiz, modern ve güzel tasarım sağlar. İhtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebileceksiniz.
Özellikler: Twitter Bootstrap v5.0.0’a göre
9 farklı ev sayfası
SCSS Desteği
HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş
Tamamen hafif ve karanlık tema destekli düzenler
Yazı tipi simgeleri
Google Yazı Tipleri
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
Temiz Kod
Modern dizayn
Ücretsiz Güncellemeler
Çalışma İletişim Formu
Ve daha fazlası…

Levonic – Bootstrap 5 Landing Page Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1083

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews