Level Agency – CREATIVE PSD TEMPLATE Web Teması

Açıklama

Seviye Ajansı, Bootstrap 1170px ızgaraya ve yüksek çözünürlüklü PSD’ye dayanan yaratıcı bir tasarım şablonudur. 7 ana sayfa varyasyonu, 2 sayfa varyasyonu, 8 portföy varyasyonu, 2 iletişim varyasyonu, hizmet sayfası, blog sayfası ve blog detay sayfası gibi 22 PSD dosyası vardır. Seviye Ajansı, çok amaçlı bir PSD kullanımı kolay ve iş ve kurumsal web siteleri için iyi bir fikirdir.

Level Agency – CREATIVE PSD TEMPLATE Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1123

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews