Larson | Architecture & Interior HTML template Web Teması

Açıklama

Larson, Bootstrap4 kullanan HTML5, CSS3, JQuery ile inşa edilmiş çok amaçlı,% 100 duyarlı, modern ve temiz bir premium şablondur, bu nedenle herhangi bir cihazda keskin görünüyor. Paket 50 HTML dosyası ve Figma Tasarım Kaynağı içerir. Mimari, iç tasarım, fotoğrafçı veya portföyle ilgili herhangi bir proje için mükemmel bir seçim olabilir. Larson’un yardımıyla portföyünüzü modern ve etkileyici bir şekilde sunabilirsiniz.
Bootstrap4 kullanarak özellikli duyarlı
Yaratıcı, modern ve temiz tasarım
Etkileyici animasyonlar
Figma kaynağı dahildir
Işık ve Karanlık Stil
Geçerli HTML kodu
Çeşitli ikonlar
Devrim kaydırıcısı
Çalışma formları
50 HTML sayfası
İyi belgelenmiş

Larson | Architecture & Interior HTML template Web Teması ; Mimar web tasarım görseli, Mimari web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, İçerikli web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS, FIG

Ürün Kodu

VSTHM11-1056

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews