Lanes – Fashion Minimal Website Template Web Teması

Açıklama

Lanes – Moda Minimal Web Sitesi Template.lanes, modern özellikler açısından zengin bir şablondur.
En önemlisi, şeritler yanıt verme ve tarayıcı uyarlanabilirliğinde etkilidir. Herhangi bir tarayıcıda ve cihaz boyutunda sorunsuz çalışır. Müşterileriniz işletmenizin itici gücü olacağından, bu şablonu tasarım ve ürün ekranına odaklayarak inşa ettik. Akılda kalıcı düzenler, ziyaretçileri web sitenizden satın almaya yönlendirecek ve manipüle edecektir.
Öte yandan, bu siteyi kesinlikle yönetmekten keyif alacaksınız. Bu e-ticaret şablonuna ayrıntılı bir dokümantasyon, kolay özelleştirme, SEO dostu, temiz kod ve sadelik ekledik. Ayrıca, tüm güncellemeleri ücretsiz olarak sağlayacağız. Lanes Şablonu, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan şaşırtıcı özelliklerle doludur! Bootstrap 5.1.3
İç sayfa 15
HTML5 ve CSS3
Yaratıcı ve modern tasarım
W3 İşaretlemeyi Doğrula
Pürüzsüz animasyonlar
Tamamen duyarlı, web siteniz neredeyse cihazda çalışacak
Birden çok cihazla test edildi
SEO Dostu Kod
Özelleştirmesi kolay
Google Poppins Yazı Tipleri
Font Harika, Malzeme Tasarımı İkonik ve Basit Çizgi simgeleri
Düzgün, temiz ve basit tasarım
İyi belgelenmiş
JQuery Son Sürüm

Lanes – Fashion Minimal Website Template Web Teması ; Kıyafetler web tasarım görseli, Giyim web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1217

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews