Kontin – Industrial & Factory Business HTML Web Teması

Açıklama

Kontin, endüstri, fabrika ve inşaat işi veya şirketleri için mükemmel HTML şablonudur. Bu şablon ayrıca endüstriyel iş, mimarlık, mühendislik, üretim, fabrikalar, bina hizmetleri ve diğer inşaat veya endüstri ile ilgili iş ve hizmetler için de mükemmeldir.
Özellikler 2 ev versiyonu
13 iç sayfa içerir
Baykuş atlıkarınca kaydırıcı içerir
Geçerli HTML5 / CSS3
CSS3 animasyonları
Advance Bootstrap 5 Çerçeve
Gerçekten SEO optimize edilmiş kod
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
W3C Kodunu Doğrula
Tamamen duyarlı
Kapsamlı belgeler
Tamamen özelleştirilebilir ve değiştirilmesi kolay
Tüm dosyalar iyi yorumlar:
Herhangi bir medya/öğe ve şablonda görünen veya kullanılan sabit maketler ana indirme dosyasına dahil edilmez, bunlar yalnızca önizleme amacına aittir.

Kontin – Industrial & Factory Business HTML Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Kurucu web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, İnşaat Şirketi web tasarım görseli, Müteahhit web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1174

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews