Klenar – Cleaning Services React Template Web Teması

Açıklama

** Klenar – Temizlik Hizmetleri Tepki Şablonu **
Klenar – Temizlik Servis Şirketi İşçi Hizmetleri, Ev Temizliği, Apartman Temizleyicileri, Endüstri Temizleme, Ofis Temizleme, Housemaid Çözümleri, Ressam, İnşaat, Tamirci, Sıhhi Tesisat Hizmetleri, Çamaşır Hizmetleri gibi Temizlik Web Sitesi. Ayrıca kod boyunca size rehberlik edecek bir belge klasörü ekledik. Umarım her şeyi kapsadım ama bilmek istediğiniz bir şey varsa, o zaman yardım etmekten mutluluk duyuyorum .. Her bölüm, hizmet şirketi işini temizlemek için benzersiz bir yaratıcıdır. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılarda ve cihazlarda test edilmiştir.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Klenar teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Swipper ve Bootstrap kaydırıcısı: Kaygan kaydırıcı ile kolayca farklı animasyon efektleri olan çarpıcı slaytlar oluşturun.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Klenar, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Tam Özellikler Listreact JS
JQuery olmadan Reactjs
Ücretsiz premium kalite desteği
Bootstrap 5.x üzerinde logo kaydırıcı entegrasyonu
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
14+ Sayfa Şablonları
Çalışma İletişim Formu
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Klenar – Cleaning Services React Template Web Teması ; Araba Yıkama web tasarım görseli, Cleanco web tasarım görseli, Temizlik web tasarım görseli, Temizlik web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Temizlik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-887

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews