Kingstock – Clean Minimal eCommerce HTML5 Template Web Teması

Açıklama

** KingStock – Minimal E -Ticaret HTML5 Şablonunu Temizle
KingStock – Çok amaçlı için temiz, minimal e -ticaret HTML5 şablonu (moda, giyim, güneş gözlüğü, aksesuar, mega mağaza, saat, kozmetik, kıyafet, çanta, çanta mağazası, kozmetik, moda şablonu, çok amaçlı şablon, saat mağazası).
Ayrıca, HTML5 dosyası ızgarada tasarlanmıştır ve duyarlı WordPress, Magento, WooCommerce, Opencart, Shopify, Drupal, Joomla ve diğer sistemlere kolayca dönüştürülebilir.
Hiç şüphe yok ki Kingstock, işinizi izleyiciler için daha etkileyici ve çekici gösterecektir.
Bu son derece özelleştirilebilir – tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik – Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. KingStock teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: KingStock, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 4.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
5+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
27+ Sayfa Şablonları
Çalışma İletişim Formu
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Kingstock – Clean Minimal eCommerce HTML5 Template Web Teması ; Papaz web tasarım görseli, Çanta web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Kozmetik web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-859

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews