Kinco – Day Care & Kindergarten HTML Template Web Teması

Açıklama

Kinco – Gündüz Bakımı ve Anaokulu HTML Şablonu
Okul öncesi ve gündüz bakım kurumları, çocuk grupları, oyun okulları, anaokulları ve çocuk mağazaları için kullanılabilecek Kinco HTML şablonu. IR, bir günlük bakım web sitesinin anaokulu için gerekli tüm işlevselliğe sahiptir ve ayrıca çocukların mağazası veya çocuk bakımı blogu için
Kinco bir çerçeve olarak inşa edilmiştir. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. Kinco Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey senin için optimize edildi
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
Paralaks efekti
& daha fazla…

Kinco – Day Care & Kindergarten HTML Template Web Teması ; Bebek Bakımı web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Çocuk Bakımı web tasarım görseli, Merkez web tasarım görseli, Çocuklar web tasarım görseli, Günlük Bakım web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-842

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews