Kidol – Kids Toys Store eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Kidol – Kids Toys Mağazası E -Ticaret HTML Şablonu, bebek mağazası web siteleri için çarpıcı, duyarlı ve zarif bir HTML5 şablonudur. Bu bootstrap5 şablonu iyi kodlanmış ve bebek kıyafetleri, kıyafetler, ayakkabılar, oyuncaklar ve aksesuarlar satan bir mağaza için uygundur.
Bir oyuncak mağazası web sitesi oluşturmak için tasarım ve geliştirme sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan Kidol HTML şablonu, 2 benzersiz ana sayfa varyasyonuna sahip 26+ HTML sayfası ile birlikte gelir. Ana sayfa, metin ve görüntülerin düzgün animasyonuna sahip Swiper kaydırıcısı tarafından çalışan büyük bir slayt gösterisi ile birlikte gelir. Yeni ürünler, sayacı ile günün fırsatları, trend ürünleri, en son bloglar vb. Gibi çeşitli bölümleri göstermek için farklı bölümler vardır.
Bu şablonun tasarımı tamamen duyarlıdır ve tüm cihazlarda ve modern tarayıcılarda eşit derecede harika görünür. Ayrıca, bu şablon hız ve SEO için iyi optimize edilmiştir.
Buna ek olarak, bu özel Kids Store HTML şablonu size tonlarca güzellik sunar. Burada geçerli HTML5 ve CSS3, Pixel Mükemmel Tasarım, Yapışkan Başlık, Temiz İşaretleme, Kullanıcı Dostu Kod, Paralaks efektleri, Font Awesome Icon Fonts, Google Yazı Tipleri, İyi Yorumlanmış Kod Vb.
Sadece bu değil, aynı zamanda satın alma işleminizi yaptıktan sonra düzenli olarak mükemmel satış sonrası hizmet ve ücretsiz güncellemeler alacaksınız.
Kidol – Çocuk Oyuncakları Mağaza E -Ticaret HTML Şablon Özellikleri Listesi: Toplam 26+ HTML Sayfa
2 Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Sass dosyası dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Yapışkan başlık
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Modern dizayn
Paralaks efektleri
CSS3 animasyonları
SEO optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap5 ile güçlendirilmiş
Kullanılmış Fontawesome Simge Yazı Tipleri
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Kidol – Kids Toys Store eCommerce HTML Template Web Teması ; Çocuklar web tasarım görseli, Giyim web tasarım görseli, Moda web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Mağaza web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1458

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews