Kiaz – Angular Cleaning & Disinfecting Services Web Teması

Açıklama

Temizlik, Yıkama, Sanitasyon ve Sterilizasyon Hizmetleri web sitesi için
3 Demo, Angular 13, TypeScript, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Kiaz, dezenfekte, temizleme, yıkama, sterilizasyon, sterilizasyon, yenileme veya haşere kontrol hizmetleri web sitesi için yeni bir modern açısal şablondur. Bu, Angular, TypeScript, Sass & Bootstrap üzerine inşa edilmiştir. Şablon W3 geçerlidir ve Retina Hazır Kullanıcı Merkezli Tasarım Düzeni içerir. Kiaz, her türlü mobil, sekme, dizüstü bilgisayar ve masaüstü cihazlarla premium ve tamamen uyumludur.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Angular 13, TypeScript, Bootstrap 5.1.3 & Sass
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Kiaz – Angular Cleaning & Disinfecting Services Web Teması ; Açısal web tasarım görseli, Otoriter web tasarım görseli, Araba Yıkama web tasarım görseli, Temizlik web tasarım görseli, Temizleme Hizmetleri web tasarım görseli, Yıkama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-973

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews