Keid – Modern Multipurpose HTML Template Web Teması

Açıklama

Keid HTML şablonu harika bir temadır, yeni web teknolojisi ve test edilmiş çapraz tarayıcı uyumlu şablon kullanarak geliştirin. Bu tema sass ile desteklenir, böylece rengi istediğiniz renge göre değiştirebilirsiniz. On farklı ev düzenleri, güçlendirilmiş mega menü ve tam slayt şovları vardır. Blog, pazarlama vb.
Lütfen aklınızda bulundurun :
Demo görüntüleri dahil değildir.

Keid – Modern Multipurpose HTML Template Web Teması ; Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Zarif web tasarım görseli, Barındırma web tasarım görseli, Uygulama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-714

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews