Katerina – Photography Portfolio Site Template Web Teması

Açıklama

Katerina, hızlı bir şekilde yüklenecek şekilde tasarlanmış birinci sınıf bir HTML şablonudur ve fotoğraf, portföy, tasarım siteleri ve işleri paylaşmanın kolay, çekici ve etkili bir yoluna ihtiyaç duyanlar için idealdir.
Tamamen duyarlı, mobil ilk teknikler, ölçeklenebilir yazı tipi simgeleri ve retina ekran desteği ile optimize edilmiş. Özel ihtiyaçlarınızı özelleştirmek ve adapte etmek kolay olan bu şablon, ilk bakışta kitlenizi etkileyecektir.
WebGL’ye dayalı ana özellik ve özel kodlu yer değiştirme kaydırıcısı (HTML özellikleri aracılığıyla tamamen özelleştirilebilir)
Ana sayfanın ve çeşitli portföy düzenlerinin birden fazla sürümü
Kaydırıcı, resim, video veya iframe olarak tam ekran arka planları
Üst Gezinme’de Dark Mod Desteklenen ve Hızlı Anahtar (Gelecekteki Yükleme için Ayarı Kaydeder)
Sepet ve ödeme sayfalarıyla mağaza düzeni
Yapışkan başlık üst gezinti
Üst gezinmede hızlı arama
CSS değişkenlerine dayalı stil (değiştirilmesi basit olan ölü)
Üst düğmeye kaydırın
Özel Instagram Galerisi
Tamamen duyarlı, mobil ve tabletlerde harika çalışıyor
Retina ReadyLele, önizlemelerde gösterilen görüntülerin lisans kısıtlamaları nedeniyle indirme paketine dahil olmadığını unutmayın. Kullanılan tüm görüntüler, ilgili sahiplerinin fikri mülkiyetidir ve yalnızca önizleme amacıyla kullanılır.

Katerina – Photography Portfolio Site Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Mimari web tasarım görseli, Tam Ekran web tasarım görseli, Galeri web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-580

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews