Just Me – Creative Portfolio HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Just Me, reklamacılar, fotoğrafçılar, tasarımcılar, blogcular, özgeçmiş, portföy ve vcard için bir şablon. Tam ekran ve renkli tasarıma dayanan çekici bir modern düzene sahiptir. Bu şablonun değiştirilmesini çok kolaylaştıran kodlama bilgisi gerekmez. İş insanı için veya portföyünüzü göstermek için kullanılabilir.
NOT
Demoda kullanılan tüm resimler ve videolar tema ile dağıtılmaz. Hepsi Creative Commons altında lisanslıdır ve kendi yaratıcısına/sahiplerine yatırılır.

Just Me – Creative Portfolio HTML5 Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Blog Yazarı web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarım görseli, Serbest web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-787

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews