Julie – Minimal Fashion Bootstrap 5 Template Web Teması

Açıklama

Julie-Minimal Moda Bootstrap 5 Şablonu, profesyonel bir çevrimiçi varlık yaratmak isteyen moda odaklı işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Yalnızca ilk bakışta ziyaretçilerinizi şaşırtacak minimal, zarif ve duyarlı tasarımı ile Julie, hiçbir zaman ayarlamanız için gerekenlere sahip.
Julie – Minimal Fashion Bootstrap 5 şablonu toplam 28+ HTML sayfası ve iki ana sayfa sürümü ile birlikte gelir. Ana sayfanızı değiştirmek ve üstün bir kullanıcı deneyimi sağlamak tüm bu varlıklarda çok daha kolay olacaktır.
Ana sayfada, ziyaretçilerinizi Swiper kaydırıcısı tarafından çalışan göz alıcı ve büyük bir slayt gösterisi ile ağırlayabilirsiniz. Ayrıca, ürünler bölümü ve blog bölümü gibi sitenizde kullanmanız için çeşitli farklı bölümler ekledik. .
Gerçekten de, Julie’nin düzeni o kadar duyarlı ki, tüm modern cihazlarda ve web tarayıcılarında çalışacak. İstenen hiçbir şey bırakmayan mükemmel site performansı sağlamak için tasarım, web geliştirmedeki tüm mevcut eğilimleri uygular.
Julie Bootstrap 5 şablonu tarafından sağlanan diğer temel özellikler arasında hızlı yükleme hızı, yapışkan başlık, kullanıcı dostu kodu, paralaks efektleri, CSS3 animasyonları, Google yazı tipi, iyi belgelenmiş ve iyi belgelenmiş kod, vb.
Toplamda, Julie, pürüzsüz ve sorunsuz e-ticaret deneyiminizi sağlamak için hem size hem de site ziyaretçilerinize doğru şekilde davranan ayırt edici bir Bootstrap 5 şablonudur. Bu şablonu bugün seçin ve sonsuz işlevlerin tadını çıkarın.
Ana Özellikler Listesi: Toplam 28+ HTML sayfası
2 Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Sass dosyası dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Yapışkan başlık
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Modern dizayn
Paralaks efektleri
CSS3 animasyonları
SEO optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap5 ile güçlendirilmiş
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Julie – Minimal Fashion Bootstrap 5 Template Web Teması ; Sırt Çantası web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kıyafetler web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Şablon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1377

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews