Jovie – Job Board & Hiring Portal HTML Template Web Teması

Açıklama

İşe Alım, İş Kurulu ve İşe Alım Web Sitesi
5 demo, bootstrap 5.x & sass + rtl dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Jovie, çevrimiçi işe alım, istihdam, iş arama, iş dizin ve iş portalı web sitesi için yaratıcı bir modern HTML şablonudur. Bootstrap 5.x ve Sass üzerine inşa edilmiştir. Şablon W3 geçerlidir ve Retina Hazır Kullanıcı Merkezli Tasarım Düzeni içerir. Jovie, olağanüstü bir HTML şablonudur ve her türlü mobil, sekme, dizüstü bilgisayar ve masaüstü cihazlarla tam olarak uyumludur.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 5 Demo Varyasyonu + Yakında daha fazla ekleniyor
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Jovie – Job Board & Hiring Portal HTML Template Web Teması ; Adaylar web tasarım görseli, Kariyer web tasarım görseli, İş web tasarım görseli, İşe Alıyor web tasarım görseli, Çevrimiçi Yardımcı web tasarım görseli, İş Tahtası web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-988

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews